Vernostný program

Pre našich verných, registrovaných ale aj neregistrovaných zákazníkov sme pripravili program, ktorý vám ušetrí nemalé peniaze! Tento program pozostáva z troch častí, a každý jeden vám zabezpečí až 10%-nú zľavu pri kúpe našich produktov. Zľavy z jednotlivých programov sa sčítajú, a môžu sa kombinovať z vouchermi alebo zľavovými kupónmi, čo vám môže zabezpečiť zľavu až do výšky 30%.

Vernostné zľavy

Našich zákazníkov si vážime, a preto poskytujeme doživotné zľavy pre našich registrovaných zákazníkov, ktorý sa ku nám vracajú. Zľavy sa líšia od čiastky, za ktorú ste u nás nakúpili produkty od vašej registrácie.

 

Výška obratu Výška zľavy
250 € 2%
500 € 5%
1000 € 7%
2000 € 10%

 

Množstevné zľavy

Množstevné zľavy u nás poskytujeme ako registrovaným, tak aj neregistrovaným zákazníkom. Množstevné zľavy vám poskytnú úsporu pri nákupe väčšieho množstva rovnakých produktov.

 

Počet kusov Registrovaný zákazníci Neregistrovaný zákazníci
2 ks 5% 4 %
3 ks 8% 7 %
5 ks 10% 9 %

 

Objemové zľavy

Objemové zľavy u nás poskytujeme ako registrovaným, tak aj neregistrovaným zákazníkom. Úroveň objemovej zľavy sa určuje z celkovej čiastky objednávky (pričom sa sčítajú pôvodné ceny položiek bez aplikovanej zľavy) a táto zľava sa následne aplikuje na každú položku objednávky zvlášť.

 

Celková čiastka Registrovaný zákazníci Neregistrovaný zákazníci
100 € 5% 4 %
200 € 8% 7 %
300 € 10% 9 %

 

Kde sa môžete zaregistrovať

Do nášho vernostného programu sa jednoducho zaregistrujete na tejto stránke: https://www.maxcbd.sk/registracia/

Môžete si spraviť registráciu cez váš e-mail, alebo využiť rýchle prihlasovanie cez služby ako Facebook alebo Gmail.